Українське зовнішньополітичне відомство обіцяє вести діалог з російською стороною виключно в жорсткій формі. Це пов’язано з останніми фактами застосування російської армії проти України. З такою різкою заявою виступив глава українського відомства Павло Клімкін після того, як побував на переговорах з главою японського МЗС Фуміо Кісіда. Слова міністра наводить «Інтерфакс-Україна». «Останні
Бойовики знову почали обстрілювати з "Градів" Луганський аеропорт, який знаходиться під контролем українських бійців. Про це повідомив один з бійців, який перебуває зараз в аеропорту, пише УНН з посиланням на 5 канал. "Нас щільно поливають "Градами". Гради використовують осколкові, фугасні і фосфорні заряди", – повідомив боєць. За його словами,