fbpx
Ситуація на Південному Сході України

Національна гвардія звільнила Гірське Луганської області

Підрозділи Національної гвардії України увійшли в Гірське (Луганська область) і самостійно провели операцію зі звільнення міста від терористів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України на офіційному сайті відомства в середу, 13 серпня 2014 року.

«Державні прапори України були встановлені над міською адміністрацією та місцевим будинком культури. Зараз бійці Нацгвардії в околицях міста вже обладнують блокпости, служба на яких буде вестися цілодобово», – наголошується в повідомленні відомства.

Найближчими днями співробітники органів Міністерства внутрішніх справ в місті будуть проводити заходи щодо забезпечення громадського порядку та стабілізації криміногенної обстановки.

При звільненні міста втрат серед особового складу немає.

«Місто Гірське – це найближчий рубіж в населений пункт Первомайське і далі до Стаханова, де дислокується одне з декількох великих угруповань бойовиків», – додали в правоохоронному відомстві.

У МВС України також зазначили, що зараз терористи розбиті на кілька угруповань, приблизно п’ять, що «значно ускладнило доставку терористам боєприпасів і підкріплення».

Читайте також: