fbpx

У Донецькій області у сепаратистів залишилися чотири одиниці бронетехніки ВСУ, – Міноборони

Сепаратисти в Донецькій області продовжують утримувати чотири одиниці бронетехніки Збройних Сил України. Як заявив сьогодні, 23 квітня, радник міністра оборони України Юрій Повх, ВДВ вживають активних заходів, щоб уникнути захоплення військової техніки бойовиками надалі. Таку заяву Повх зробив в ході брифінгу в антитерористичному центрі при Службі безпеки України, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

У МВС розповіли про місцезнаходження і кількість проросійськи налаштованих громадян на сході України

У МВС озвучили статистику щодо заблокованих на сході України адмінбудівель. У Міністерстві внутрішніх справ України розповіли про місцезнаходження і кількість проросійськи налаштованих громадян на сході України. Як розповів у середу на брифінгу в Києві радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський, в приміщенні Донецької облдержадміністрації продовжують перебувати близько 500 таких

Радник міністра оборони: “У будівлі Донецької ОДА близько 500 сепаратистів”

Будівлю Донецької обласної державної адміністрації станом на 23 квітня продовжують утримувати близько 500 сепаратистів. Щодо будівель МВС і СБУ в Слов’янську, то їх утримують по 30 осіб. Такі цифри навів радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський, повідомляє РБК-Україна.   «На сьогоднішній день в приміщенні Донецької обласної державної адміністрації знаходяться

Сепаратисти звільнили два поверхи захопленого будинку Донецької облради

Сепаратисти звільнили десятий і одинадцятий поверхи захопленого будинку Донецької обласної ради та облдержадміністрації. На даний момент представники влади підраховують завдані протестувальниками збитки. Про це заявив представник оперативного координаційного штабу Олександр Третяк під час зустрічі з головою Донецької ОДА Сергієм Тарутою, повідомляє місцеве видання «ОстроВ». «10 і 11 поверхи звільнили протестувальники.

У Криму ціни на продукти продовжують зростати, а зарплати і пенсії ніхто не підвищує

На території Кримського півострова ціни на продукти і товари найпершої необхідності зросли в півтора -два рази за останні два тижні. Про це повідомляють журналісти «Телевізійної служби новин», посилаючись на скарги мешканців півострова. За словами місцевих жителів, досі на одному рівні трималася тільки ціна на хліб, однак з учорашнього дня ціна

В Одесі затримали координатора сепаратистів

Миколаївські ополченці спільно з одеськими активістами, які виступають за єдність української держави, затримали одного з координаторів місцевих груп сепаратистів. Затриманий був озброєний бойовим пістолетом, мав при собі маску. Також при ньому знайшли близько ста банківських карт Finbank. На питання активістів як і з якою метою затриманий потрапив в Миколаїв і

Експерти виділили вісім областей, в яких є загроза екстремізму

Загроза екстремізму існує у восьми областях України – Д. Тимчук в Fb.  Найвища ступінь загрози екстремізму існує в Донецькій області – 8 балів з 10. На другому місці Луганська область – 6 балів, на третьому – Харківська та Одеська – по 5 балів відповідно. Про це у своєму акаунті в

Тимчук: “Сепаратисти втрачають підтримку місцевих жителів”

Сепаратисти в Донецькій області своїми діями відштовхують від себе своїх прихильників. А недостатня активність з боку українських силовиків дає сепаратистам широке поле дій. Таку точку зору на своїй сторінці в соціальній мережі висловив військовий експерт Дмитро Тимчук. Також він опублікував звіт, який характеризує все, що відбувається на Сході країни. «Здійснені

Ярема: “АТО в Донецькій області знову в активній фазі”

Антитерористична операція на території Донецької області знову повернулася в активну фазу. Таку заяву сьогодні, 23 квітня, зробив перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема. Свою заяву Ярема зробив перед початком засідання Кабінету міністрів.   За словами Віталія Яреми, в ніч на 23 квітня ніяких активних дій у східних областях не проводилося. Проте

Донецькі загарбники розкритикували російські ЗМІ

Раніше в російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що прихильники федералізації вже домовилися звільнити два поверхи і сесійну залу Донецької обласної державної адміністрації, щоб вона змогла відновити свою роботу.  Відповідна новина була поширена 22 квітня.  У той же час один з членів уряду самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Хряков заявив,