Ситуація на Південному Сході України

Сили, задіяння в АТО, будуть діяти набагато жорсткіше, – Парубій

 Сили АТО будуть діяти набагато жорсткіше – Парубій.

 Після нападу терористів на колону українських десантників під Краматорськом у вівторок, 13 травня, правоохоронці, які беруть участь в антитерористичній операції, будуть діяти набагато жорсткіше. Про це 14 травня заявив секретар РНБО Андрій Парубій, який перебуває в місцях проведення АТО, передає ТСН.

"Ці події стали певною межею, після якої об’єднані сили АТО будуть набагато жорсткіше і рішучіше проводити дії проти тих людей, які зі зброєю в руках вбивають мирних громадян, які вбивають наших військових. Вони всі повинні зрозуміти – взявши зброю в руки і прийшовши в Україну зі зброєю, російські терористи стали на нашій землі злочинцями, з якими наша держава буде діяти згідно з українським законодавством", – заявив секретар РНБО.

Нагадаємо, під Краматорськом терористи влаштували українським десантникам засідку – розстріляли військових з гранатометів, а потім цинічно добивали на місці події. В цілому загинули семеро десантників – шість на полі бою, а один у лікарні. Ще семеро отримали поранення.

Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати