Ситуація на Південному Сході України

Під Краматорському силовики взяли в полон трьох терористів, – Міноборони

Під час операції під Краматорськом військові взяли в полон трьох терористів.

 Міністерство оборони України заявляє про захоплення в полон 3 терористів під час операції під Краматорськом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони, передає УНН.

 "Вчора, 14 травня, ввечері, в Олександрівському районі Донецької області була проведена операція зі знищення збройного бандформування. Після отримання інформації від небайдужих місцевих жителів про розміщення збройних бандформувань терористів, була спланована операція підрозділів Збройних сил України. В ході її проведення інформація підтвердилася.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

 На околиці села Староварварівка в 30 км від Краматорська відбувся запеклий бій між українськими військовими, які беруть участь в антитерористичній операції, і групою терористів, яка засіла в сосновому лісі. Операція пройшла успішно. Поранених і загиблих серед військовослужбовців Збройних Сил України немає. Водночас силовики захопили 3 терористів, у одного з них вилучили ручний протитанковий гранатомет", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

 Після проведення операції зі знищення збройного бандформування була здійснена зачистка місцевості.

 "Керівники" сил самооборони Слов’янська відреагували на дії українських силовиків неадекватно, почавши поширювати через своїх людей і російські ЗМІ чутки про те, що українські військові нібито стріляли в мирне місцеве населення. Ці заяви не відповідають дійсності, насправді під час проведення операції зі знищення збройного бандформування жодна цивільна особа не постраждала", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 Антитерористична операція на сході України триває, зазначають в Міноборони.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати