Боєць батальйону "Дніпро-1" Володимир Парасюк балотуватиметься до Верховної Ради самовисуванцем по мажоритарному округу. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук, передає УНН. "Прийняв рішення балотуватися до Верховної Ради. Вчора підготували всі документи. Зараз їду в Київ, їду в ЦВК. Довго вагався, адже чув різні думки. Вибрав з "один
![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/1411129533_103-300x300.jpg)
Як нагадав командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко, Мінським домовленостями передбачено обмін полоненими за принципом «всіх на всіх». Сам Семен Семенченко відсторонений від даного процесу нібито «для нейтральності» і щоб «не заважати». Займається переговорами Служба безпеки України. При цьому Семен Семенченко звернув увагу на те, що за минулий час було звільнене