fbpx
Політика

Шмигаль попередив мерів міст щодо карантину вихідного дня

Рішення Кабінету міністрів про введення карантину вихідного дня підлягає виконанню на всій території країни. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 «У міських голів немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень Уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. Рішення Уряду діють безумовно і підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання, які розташовуються на території України. Карантин вихідного дня стосується винятково визначеного переліку суб’єктів господарювання, які є на території України. Якщо це, наприклад, ТРЦ, то він має бути закритий протягом вихідних», – зазначив.

Читайте також:  В Єврокомісії відреагували на хворобу Зеленського

За його словами, голови ОДА мають скоординувати роботу місцевої поліції та Держпродспоживслужби для перевірки суб’єктів господарювання, які на вихідні не повинні приймати відвідувачів.

Сьогодні стало відомо, що в країні введуть повний локдаун, якщо в Україні не будуть дотримуватися карантину вихідного дня.

Нагадаємо, з 14 листопада 2020 року на всій території України почне діяти карантин вихідного дня. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів.

Читайте також:  РНБО вимагає від ЦВК оприлюднювати результати місцевих виборів

Це рішення було прийнято неоднозначно. Так, біля Кабінету міністрів в Києві почалася акція протесту рестораторів #МаюПравоПрацювати, які виступають проти обмежень в рамках карантину вихідного дня.

Також стало відомо, що Львів не буде вводити карантин вихідного дня. З такою ж ініціативою виступила влада Тернополя.

Читайте також: