Подання звітності з єдиного внеску та його сплата як і раніше здійснюється до органів доходів і зборів. ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що 20 березня 2014 року є останнім днем подання звітних документів за лютий та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Із такою заявою ображений менеджер звернувся до ДПІ у Голосіївському районі. Отримавши звернення громадянина «A»., в якому чоловік розповідав про порушення його трудових прав, співробітники ДПІ у Голосіївському районі запросили його в інспекцію, аби дізнатись всі подробиці справи. Під час розмови пан «А». підтвердив, що отримував заробітну плату в