Економіка

Яким повинно бути запрошення від Міндоходів України?

Платники будуть отримувати уніфіковані повідомлення.

  14 березня набув чинності наказ Міндоходів від 06.02.2014 № 120, яким затверджено форму Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до органу доходів і зборів.

 Нагадаємо, що згідно з підпунктом 20.1.1 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Читайте також:  Команда Зеленського пропонує перенести запуск нового ринку електроенергії на 1 рік

 Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).

 Детально ознайомитись з наказом можна на офіційному веб-порталі Міндоходів за посиланням: http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/63107.html

Читайте також:  «Нафтогаз» зобов’язаний у липні знизити ціну на газ для населення ще на 650 гривень

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:

Коментувати