Д. Пушілін про Слов’янськ і "красиві слова В. Путіна": нас обнадіяли і "кинули". Лідер терористів так званої "Донецької народної республіки" Денис Пушилін попросив вибачення у жителів Слов’янська, і зазначив, що "нас обнадіяли і кинули". Про це він написав на своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН. "Слов’янськ здали …Вибачте, жителі
У Луганській області вибухом пошкоджено міст через Сіверський Донець – МВС. Учора на автошляху “Райгородка-Михайлівка” поблизу села Трьохізбенка, що на Луганщині, у результаті вибуху було пошкоджено міст через річку Сіверський Донець. Через це рух на даній ділянці автошляху обмежено. Про це повідомили УНН у прес-службі управління МВС України в