Політика

Кучма впевнений, що РФ шукає шляхи виходу з військового конфлікту

Колишній український президент Леонід Кучма впевнений, що конфлікт на сході України завершиться миром. За словами Кучми, в даний момент російське керівництво продовжує пошуки шляхів, за якими можна було б гідно вийти з ситуації, що склалася.

Свою точку зору в цьому питанні Леонід Кучма висловив в Харкові в ході зустрічі зі студентами Харківського національного аерокосмічного університету ім. Жуковського, повідомляє кореспондент «УНІАН».

Читайте також:  Курт Волкер розповів про підготовку до зустрічі у "Нормандського формату"

«Будь-яка війна в будь-якому випадку закінчується миром. У Російській Федерації вже почали розуміти, що вони влізли в таку неприємність», – прокоментував ситуацію Леонід Кучма.

Також український політик підкреслив, що 70 % шахт на сході України в даний момент не працюють. За словами Леоніда Кучми, підприємства-експортери в цьому регіоні працюють максимум на 50 % потужності.

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

«Там серйозні руйнування інфраструктури. Пошкоджено системи центрального теплопостачання. Тут не виплачують соціальні виплати. Такі проблеми змушують більше думати про мир, ніж про війну», – упевнений екс – президент України.

Читайте також:

Коментувати