Політика

Кучма впевнений, що РФ шукає шляхи виходу з військового конфлікту

Колишній український президент Леонід Кучма впевнений, що конфлікт на сході України завершиться миром. За словами Кучми, в даний момент російське керівництво продовжує пошуки шляхів, за якими можна було б гідно вийти з ситуації, що склалася.

Свою точку зору в цьому питанні Леонід Кучма висловив в Харкові в ході зустрічі зі студентами Харківського національного аерокосмічного університету ім. Жуковського, повідомляє кореспондент «УНІАН».

Читайте також:  У світі стартувала акція #SaveOlegSentsov

«Будь-яка війна в будь-якому випадку закінчується миром. У Російській Федерації вже почали розуміти, що вони влізли в таку неприємність», – прокоментував ситуацію Леонід Кучма.

Також український політик підкреслив, що 70 % шахт на сході України в даний момент не працюють. За словами Леоніда Кучми, підприємства-експортери в цьому регіоні працюють максимум на 50 % потужності.

Читайте також:  Детектор брехні підтвердив наміри Савченко влаштувати теракт, - СБУ

«Там серйозні руйнування інфраструктури. Пошкоджено системи центрального теплопостачання. Тут не виплачують соціальні виплати. Такі проблеми змушують більше думати про мир, ніж про війну», – упевнений екс – президент України.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати