fbpx
Політика

Глазьєв закликає нанести удар по українській армії з боку Росії

 Радник Путіна пропонує нанести з боку Росії удар по українській армії, «щоб не дати їй зміцніти».

  Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Глазьєв сказав у ході круглого столу в Москві. «Хочу нагадати знамениті слова Черчілля: «Той, хто між ганьбою і війною вибирає ганьбу, отримує і війну, і ганьбу одночасно». Це війна сучасна. Це не означає, що нам треба рухати наші танки на Київ, але, щонайменше, припинити геноцид населення ми вправі», – сказав він.

«Для цього достатньо закрити небо і використовувати той же механізм придушення військової техніки, який застосували ті ж американці в Лівії, які спочатку закрили небо, потім з повітря розстріляли бронетехніку, артилерію, авіацію і таким чином зробили той режим, з яким вони воювали, небоєспроможним. У нас ще є можливість це зробити, через півроку такої можливості вже не буде», – сказав Глазьєв.

Читайте також:  Зеленський анонсував реформу сфери соцпослуг

Він заявляє, що влада України взяла курс на мілітаризацію і мобілізацію населення проти Росії. «Подивіться динаміку – якщо в грудні нацистів було 2 тис. осіб у Києві, в лютому – 20 тис., в травні їх вже 50 тис. разом з військовослужбовцями, в середині літа їх буде 100 тис., у вересні їх буде 200 тис., до кінця року вони поставлять під рушницю 500 тис. осіб», – сказав Глазьєв і додав, що в Україні проводиться розконсервація військової техніки.

Читайте також:  Зеленський прокоментував події у США

«Ми отримуємо найпотужнішу військову машину, орієнтовану проти нас, нашпиговану нацистами, ідеологічно зарядженими проти Росії… Кінцевою метою цього всього дії є війна з Росією. Ми не зможемо, втративши Донбас, зберегти мир, так як наступна мета, яка декларується, – Крим», – сказав він.

Джерело: УНІАН

Читайте також: