Політика

Дії влади призводять до зубожіння народу – Бережна

 Як заявила народний депутат України від фракції Партії регіонів Ірина Бережна, дії нового керівництва країни призводять до зубожіння громадян. Зокрема, за її словами, жителі України не можуть купити собі навіть найнеобхідніше – їжу.

 Як зазначила Ірина Бережна, схоже на те, що нова влада остаточно втратила зв’язок з народом.

Читайте також:  Олександр Данилюк розповів, чи можлива зустріч Зеленського з Путіним

 «Якщо у міністрів немає сміливості подивитися в очі співгромадянам, почути від українців всю правду про критичне для життя зростання цін, то вони могли б звернути увагу хоча б на статистику», – сказала нардеп.

 Зокрема, вона нагадала про те, що міжнародні дослідження вказують на те, що більше половини своїх доходів українці витрачають на харчування.

Читайте також:  Чорновіл звинуватив Зеленського в тиску на Конституційний Суд

 «Ви тільки уявіть, що буде через рік так званих реформ – ціни на продукти постійно зростають, комунальні тарифи сягають захмарних показників, а заробітні плати при цьому залишаються на колишньому рівні. У людей скоро не буде вистачати грошей на найнеобхідніше – їжу», – підкреслила Ірина Бережна.

Читайте також:  Парубій оголосив про припинення коаліції у Верховній Раді

 За її словами, влада надто стурбована виконанням вимог міжнародних фінансових структур і не помічає при цьому, що все це відбувається ціною погіршення якості життя звичайних громадян.

Читайте також:

Коментувати