Політика

МЗС України передав Кремлю ноту у зв’язку з погіршенням ситуації на кордоні

У міністерстві закордонних справ України передали колегам з МЗС Російської Федерації ноту через погіршення обстановки на державному кордоні. Про це повідомили в прес -службі міністерства закордонних справ України.

«У зв’язку зі значним погіршенням обстановки на державному кордоні України та Росії, викликаній активізацією діяльності організованих злочинних груп, Міністерство закордонних справ України направило ноту МЗС Російської Федерації», – пояснили в прес-службі МЗС України.

Читайте також:  Швеція приєдналася до демаршу через повернення Росії у ПАРЄ

Зокрема, представникам російської сторони було запропоновано «невідкладно провести цілий комплекс заходів у прикордонних районах і у державного кордону». Йдеться про заходи, покликані стабілізувати ситуацію.

У МЗС України пояснили, як будуть розглядати відсутність відповідного реагування з боку колег з Російської Федерації. Зокрема, бездіяльність російської сторони буде розглядатися в Україні як порушення зобов’язань, які були встановлені в положеннях відповідних двосторонніх угод.

Читайте також:  Янукович хоче повернутися до України

Крім того, Міністерство закордонних справ України закликало Російську Федерацію в найкоротші терміни відновити «конструктивну співпрацю між українськими і російськими прикордонними відомствами». Такі заходи у Києві запропонували прийняти для нормалізації ситуації на кордоні, а також для недопущення подальших порушень режиму українського кордону.

Раніше повідомлялося, що озброєні бойовики відбили «губернатора» так званої «Луганської народної республіки» у прикордонників. Згідно з інформацією прикордонників, було вирішено зайняти оборону в пункті пропуску «Довжанський», оскільки його оточили невідомі особи зі зброєю.

Читайте також:  "Успіхів пане президенте": Гройсман привітав Зеленського

«На пункт пропуску скоєно напад, приблизно сто озброєних осіб пустили в хід ручні гранати і гранатомети», – пояснили в Держприкордонслужбі.

Читайте також:

Коментувати