Спорт

Українець Гвоздик виграв другий бій на профі-рингу

Призер літньої Олімпіади в Лондоні український боксер Олександр Гвоздик виграв другий поєдинок на професійному рингу. Минулої ночі в американському місті Фресно українець не залишив шансів боксеру з Гани Майклу Гбенгу.

Для перемоги Олександру Гвоздику потрібно було провести всі шість раундів, при цьому у суддів не виникло ніяких сумнівів в перевазі Олександра. Кілька разів Гвоздик був близький до дострокової перемоги, проте суперник не дозволив себе нокаутувати.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Харків’янин відчутно випереджав африканця за рівнем боксерської майстерності, зумівши без особливих проблем реалізувати свою перевагу в класі. Ніяких шансів Гбенгу українець не надав, що красномовно підтверджують результати суддівських записок – всі троє рефері віддали перемогу нашому боксеру. Таким чином, рахунок поєдинку – 60:54.

Нагадаємо, Олександр Гвоздик на літніх Іграх в Лондоні завоював бронзову медаль. У півфіналі він поступився казаху Ніязімбетову, між тим як спортивні оглядачі тоді назвали рішення суддів спірним.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Читайте також:

Коментувати