Політика

Гриценко вважає, що Женевські угоди не забезпечать спокій України

 Коментуючи результат Женевських консультацій, які проходили 17-го квітня за участю Європейського союзу, Сполучених Штатів, України та Російської Федерації, народний депутат України, кандидат в президенти України Анатолій Гриценко сказав, що не вірить у те, що досягнуті в ході консультацій домовленості забезпечать спокій України.

 Як він зазначив, на консультаціях навіть не згадувалося про територіальну цілісність України, не прозвучало вимог до Російської Федерації звільнити Кримський півострів, а також не говорилося про російських диверсантів, що діють на Донбасі.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

 «Захід не усвідомив, що Путін – це загроза безпеці Європи і всієї планети? Усвідомив, але не знає, як протидіяти? Усе ще вагається? Боїться? Хіба не ясно, що протидіяти рішуче Путіну зараз, щоб попередити загрозу – набагато ефективніше і дешевше, ніж потім локалізувати наслідки?», – написав Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:  Сьогодні ЦВК проведе засідання щодо перерахунку голосів на ОВК № 50

 За його словами, на жаль, на Заході немає адекватних і відповідальних лідерів.

Читайте також:

Коментувати