Політика

Тягнибок: “Переговори з Тігіпком про вхід в коаліцію не велися”

Народний депутат Сергій Тігіпко в даний момент не веде жодних переговорів, щодо приєднання його депутатської групи до правлячої коаліції. Таку заяву сьогодні, 10 квітня, журналістам зробив лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок. Слова Тягнибока передає кореспондент РБК-Україна.

«На сьогоднішній день ніяких переговорів з Сергієм Тігіпком не велося», – прокоментував ситуацію лідер «Свободи» Олег Тягнибок в кулуарах українського парламенту.

Нагадаємо, що 8 квітня Сергій Тігіпко, а також ще 13 народних депутатів України від Партії регіонів написали заяви про вихід з партії. За їх словами, вони збираються створити нову депутатську групу. За попередніми даними, неформальним лідером цієї депутатської групи вважається саме Сергій Тігіпко. До слова, днем раніше, 7 квітня, керівництво Партії регіонів виключило Сергія Тігіпка з лав партії.

Додамо, що колишній регіонал Тігіпко є кандидатом на пост президента України на виборах, які пройдуть в країні 25 травня поточного року. Участь у виборах він прийме як самовисуванець.

Читайте також:

Коментувати