Політика

Турчинов обіцяє амністувати тих, хто складе зброю і звільнить адмінбудівлі в східній Україні

О. Турчинов обіцяє звільнити від кримінальної відповідальності людей, які звільнять СБУ в Луганську.

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов запевняє, що люди, які захопили управління СБУ в Луганську і Донецьку ОДА, будуть звільнені від кримінальної відповідальності у разі, якщо вони складуть зброю і покинуть приміщення. Про це він сказав на засіданні парламенту, передає кореспондент УНН.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

 "У разі, якщо люди складуть зброю і звільнять адміністративні приміщення, вони будуть звільнені від кримінальної відповідальності. Я готовий це гарантувати указом президента", – сказав О. Турчинов.

 Він зазначив, що цю пропозицію він обговорив з людьми, що знаходяться в приміщеннях СБУ Луганську та Донецької ОДА.  Турчинов також зазначив, що більшість підтримає необхідність проведення реформи місцевого самоврядування.

Читайте також:  ДБР займається замовленнями Портнова, - Вікторія Сюмар

 "Ми готові розглянути це питання негайно щодо розширення прав місцевого самоврядування. Це позитивний процес і ми готові йти цим шляхом", – сказав він.

 Нагадаємо, вчора, 9 квітня, стало відомо, що фракція Партії регіонів підготувала та зареєструвала в парламенті законопроект щодо амністії протестуючих на Сході та Півдні України.

Читайте також:  У ЦВК відбувається брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук

 Як відомо, 8 квітня у Харкові пройшла антитерористична операція, були затримані 70 осіб. Останнім часом були захоплені приміщення Донецької, Харківської обласних державних адміністрацій, управлінь Служби безпеки в Донецькій і Луганській областях, прокуратури міста Маріуполя, відбулося блокування транспортних комунікацій у містах Донецьку, Луганську та Харкові.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати