Політика

У КПУ вважають, що українська армія зараз нездатна адекватно реагувати на нинішні події

  Як зазначив лідер фракції КПУ Петро Симоненко, з того моменту, як Україна стала незалежною державою, йшов процес знищення могутності армії, яка була створена в період СРСР. За його словами, початком цього процесу послужила здача ядерної зброї американцям, внаслідок чого Україна також втратила можливість бути постійним членом Ради безпеки ООН.

Читайте також:  Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду на День Незалежності, - Володимир Гройсман

 Крім того, Петро Симоненко додав, що було відсутнє і постійне фінансування модернізації армії.

 «Також був знижений рівень призовної підготовки молоді і знаходження їх на службі. Це і питання отримання нових видів озброєння. У підсумку армія сьогодні не здатна адекватно реагувати на події, що відбуваються у світі», – сказав політик.

Читайте також:  Зеленський розповів, що скаже Путіну на першій зустрічі

 Звернув він увагу і на те , що в Україні практично немає військово-морського флоту і ракетного комплексу.

 «Так і минулого року жодного танка не купили. Потрібно радикально змінити політичний курс в країні і курс реформ. Тому що, коли при владі перебуває великий олігархічний капітал, ніколи вони не будуть узгоджувати і нести відповідальність за розвиток країни. Вони думають тільки про особисте збагачення. Так що зміна політичного курсу – це головне. А це можливо тільки тоді, коли комуністи будуть при владі», – підсумував лідер КПУ.

Читайте також:  Опрацьовано 94.43% протоколів: у Зеленського — 73.19% голосів, у Порошенка — 24.48

  За матеріалами: golos.ua

Читайте також:

Коментувати