Політика

Руслана Лижичко назвала роботу українського парламенту “грою не за правилами”

Руслана в Fb назвала події в Раді цирком.

   Співачка Руслана, яка зараз перебуває із візитом у Брюсселі, назвала вчорашню роботу українського парламенту “грою не по правилах”. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуку, передає УНН.

 “Я вчергове звернулася до технологів і сценаристів, які влаштували це шоу в Парламенті. Вважаю, те, що відбулося в Парламенті, є нічим іншим, як справжнім цирком. Нездала постановка, нездалі актори. Вважаю, що це гра не по правилах. Я так само підтримую думку, що це державний переворот”, — написала співачка.

Читайте також:  ДБР відмовилось розсекретити інформацію про справи Порошенка

 У Брюсселі вона є гостею у Європейському парламенті, представляючи Євромайдан. “Чергую з Брюсселя. Я розповіла про свої плани, для чого я прилетіла і які зустрічі відбудуться”, — розповіла Руслана про своє включення із мітингувальникмаи на Майдані.

 Нагадаємо, 16 січня Верховна Рада крім проекту бюджету 2014-го року прийняла цілу низку законів, серед них про внесення змін до “Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян” (№ 3879), який забороняє “незаконне” збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про правоохоронців, суддів та їх близьких родичів чи членів їх сімей.

Читайте також:  ДБР взялося за Порошенка, Парубія і Гройсмана: їм інкримінують "захоплення влади"

 Зазначимо, перший заступник голови Верховної Ради Ігор Калєтник, який проводив засідання, запропонував народним депутатам голосувати підняттям рук та ухвалювати законопроекти порядку денного без обговорення.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати