Футбол

«Сподіваємося, розгляд УЄФА дозволить винести справедливе рішення», – заява РФПЛ

 Російська футбольна Прем’єр – Ліга виступила з офіційною заявою щодо ситуації, яка склалася навколо матчу Ліги чемпіонів ЦСКА«Манчестер Сіті». Нагадаємо, що матч пройшов 23 жовтня на стадіоні «Арена Хімки».

 У повідомленні сказано, що клуби російської Прем’єр – Ліги разом зі своїми вболівальниками зараз проводять велику роботу по боротьбі з ксенофобією, релігійною нетерпимістю та расизмом. У РФПЛ запевнили, що така боротьба проводиться не тільки на трибунах російських стадіонів, а й за їх межами.

Читайте також:  Результати жеребкування 1/2 фіналу Кубку України-2018/2019

 «Ми повністю підтримуємо позицію УЄФА і ФІФА про "нульову" терпимість до цих неприпустимих явищ, які ганьблять футбол», – повідомляється в заяві РФПЛ.

 У зверненні РФПЛ сказано, що під час матчу Ліги чемпіонів ЦСКА – «Манчестер Сіті» вболівальники «армійського клубу» були для команди справжнім «12- м гравцем». На думку російської Прем’єр – ліги, вболівальники «армійців» своєю позитивною енергією і підтримкою допомагали футболістам ЦСКА на полі.

Читайте також:  Стало відомо, кого Андрій Шевченко викликав до збірної України замість Мораеса

 «У цій обстановці немає місця для різних негативних явищ, що нібито мали місце за заявою футболіста "Манчестер Сіті" Яя Туре», – стверджують в РФПЛ.

 «Ми сподіваємося, що всебічний та об’єктивний розгляд компетентних органів УЄФА дозволить винести по цій справі справедливе рішення. Тільки разом ми можемо очистити наш футбол від расизму!», – Підсумували представники Прем’єр – ліги.

Читайте також:  Рейтинг ФІФА: Збірна України піднялася на три позиції

 Раніше повідомлялося, що УЄФА збирається вислухати арбітра матчу ЦСКА – «Манчестер Сіті». Зокрема, в УЄФА розберуться, чому румунський арбітр Овідіу Хацеган не скористався приписами і вирішив не припиняти матч через дискримінацію. За діючими правилами Овідіу Хацеган повинен зобов’язати диктора оголосити всьому стадіону про неприпустимість расистських образ.

 За матеріалами: championat.com

Читайте також:

Коментувати