fbpx
Популярне

Молода киянка повернулася з Швеції щоб долучитися до Сил оборони України

Про це в соцмережах розповіла мати Захисниці – волонтер Алла Желізняк.

“- Після чотирьох років у Швейцарії, наша молодша прийняла рішення і повернулася в Україну. Це рішення для нас, як батьків, було мʼяко кажучи шоком, але підтримали, і ми, і вся наша родина.
Соломія пройшла навчання в центрі підготовки операторів БПЛА, і вже відпрацювала на тижневому чергуванні на захисті Києва.

Читайте також:  «Альфа» СБУ запрошує медичних фахівців до своєї команди(ВІДЕО)


Зараз контракт з ДФТГ в підрозділі ППО, і продовження навчання.
Я ніколи, навіть у страшному сні, не думала, що буду знімати мірки не для суконь, а для бронежилета та однострою

Якщо маєте можливість підтримати фінансово їх підрозділ” – написала пані Алла на Фейсбук.

Читайте також: