fbpx
Суспільство

У Києві пройшла церемонія підняття Державного прапора України

 Сьогодні, 23 серпня, в Україні святкують День Державного прапора. Саме 23 серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня Державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня. До цього День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.

Читайте також:  Пішла з життя харківська волонтерка Тіна Пір, яка понад чотири роки присвятила евакуації цивільних та допомозі Силам оборони

Сьогодні, перед будівлею Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України. На офіційній церемонії був присутній голова КМДА Олександр Попов. Олександр Павлович привітав усіх киян та гостей столиці з сьогоднішнім святом. Коротенько Олександр Попов розповів історію прапора України.

За традицією, під час сьогоднішнього заходу Олександр Попов вручав паспорти 16-річним киянам, які досягли успіхів у навчанні, спорті та мистецтві.

Читайте також:  У Києві презентували "Софію Київську" Тараса Шевченка

Після вручення паспортів всі присутні могли насолодитися показовими виступами спеціального батальйону Почесної варти Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, які пройшли центральною вулицею Києва – Хрещатиком.

Читайте також: