fbpx
Політика

Держсекретар США підписав договір ООН про торгівлю зброєю

 Телеканал Fox News повідомив, що за наявною у співробітників телевізійного каналу інформацією сьогодні державним секретарем США Джоном Керрі в ООН був підписаний документ про торгівлю зброєю.

 «Договір зменшить ризик того, що звичайні озброєння, які поставляються за кордон, будуть використовуватися для вчинення злочинів у світі», – сказано в повідомленні телеканалу Fox News.

Читайте також:  Угорщина заявила про виявлення ще двох "українських шпигунів"

 Дану інформацію прокоментували і в державному департаменті США. Там пояснили, що договір, який розроблявся протягом кількох десятиліть, повинен перешкодити міжнародній нелегальній торгівлі звичайними озброєннями.

 Залишається додати, що факт підписання даного договору Джоном Керрі викликав хвилю невдоволення з боку американських законодавців, які не бажають обмежувати торгівлю зброєю.

Читайте також:  Парламент Угорщини проголосував за вихід із Міжнародного кримінального суду

 За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: