fbpx
Політика

Саакашвілі: Я зробив Грузію країною-реформатором № 1

 Як повідомляють грузинські ЗМІ, сьогодні, 29 вересня, президент Грузії Михайло Саакашвілі завершив свій візит до США.

Останню зустріч свою він провів у Вашингтоні, в готелі «Фор Сізон». Вечір був проведений на честь професора юрфаку університету імені Джорджа Вашингтона Томаса Бюргенталя, у якого свого часу навчався Саакашвілі.

Звернувшись до суспільства, президент Грузії згадав свій період навчання у професора. Говорячи у своєму виступі про реформи, які він провів під час свого перебування на посаді президента, Саакашвілі заявив, що в цей самий період країна стала реформатором № 1.

«Коли я після навчання приїхав до Грузії, вона була «сірою» країною, де не було електроенергії, всюди панував кримінал, і країна управлялася клептократами. Під час мого перебування президентом Грузія зробилася країною-реформатором № 1», – заявив Михайло Саакашвілі.

Читайте також:  Єврокомісія заморозила позику Угорщини на переозброєння через її вето на кредит для України

За словами президента, не можна недооцінювати той факт, що Грузія увійшла до десятки Світового банку як краща країна в плані ведення бізнесу, стала однією з найшвидших у світі щодо ведення митних процедур, а з найбільш криміналізованої країни його країна перетворилася на країну з одним з найнижчих рівнів злочинності серед європейських країн. Теж саме було сказано і про рівень корупції – Саакашвілі не раз заявляв публічно, що «корупції в його країні немає».

Крім цього, Саакашвілі висловився з приводу свого виступу на Генасамблеї ООН у Нью – Йорку, назвавши свою промову озвучуванням результатів свого правління.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась зустріч Президента України із нашою українською угорською громадою (ВІДЕО)

Після свого виступу з промовою президент передав професору Бюргенталю свою докторську роботу і від імені грузинської нації вручив найвищий президентський орден Грузії «Натеба» ("Сяйво").

Колишній викладач Саакашвілі – професор Томас Бюргенталь – позитивно оцінив промову президента Грузії, зазначивши, що він пишається своїм учнем, і тим, чого він зміг досягти завдяки своїм знанням. Після закінчення зустрічі Саакашвілі був запрошений як почесний гість на банкет, організований на честь професора.

Скандальна промова Саакашвілі в ООН (відео):

За матеріалами: Грузия Онлайн

Читайте також: