fbpx
Політика

«Уряд повинен внести проект Держбюджету-2014 у ВРУ цього тижня», – Кличко

 Фракція «УДАР» вимагає, щоб уряд вніс проект Державного бюджету на 2014 рік на розгляд Верховної Ради вже цього тижня. З відповідною заявою виступив Віталій Кличко на Погоджувальній раді, 7 жовтня.

Як зазначив Віталій Кличко, в європейських країнах, якщо уряд не подав проект Держбюджету – це скандал найвищого рівня. «У таких випадках, чиновників відправляють у відставку», – підкреслив лідер «УДАРу».

За його словами, всі в курсі, до чого призвела затримка з прийняттям бюджету в США, тому український уряд повинен припинити робити вигляд, ніби все добре і подати проект Держбюджету вже цього тижня. Кличко виступає і за те, щоб при розгляді проекту Держбюджету був прийнятий закон про позбавлення пільг депутатів і чиновників.

Читайте також:  Заяви путіна та Трампа щодо України за результатами телефонної розмови (ВІДЕО)

Також Віталій Кличко позитивно оцінив те, що цього тижня будуть розглядатися два законопроекти, щодо пенсійної реформи. На його думку, представники Партії регіонів і КПУ під час розгляду цих законопроектів зможуть довести, чи дійсно вони піклуються про своїх громадян. «Я прошу підтримати ці законопроекти, незважаючи на те, хто їх зареєстрував», – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також:  Угорська меншина Румунії відіграла важливу роль у поразці проросійського та антиукраїнського кандидата в президенти Джордже Сіміона

Нагадав депутат і те, що як і раніше немає жодної інформації щодо запровадження системи особистого голосування. «Якщо хтось думає, що цю тему можна забути, то я заявляю: не вийде. Тому я прошу надати відповідну інформацію. Якщо ж сказати нічого, то потрібно запитати у тих, хто ігнорує публічно дані спікером парламенту обіцянки», – додав Віталій Кличко.

Читайте також: