![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1712399857-300x300.jpeg)
З кінця грудня Дрогобицька РВА спільно з БФ «КОЛО» відправили українським оборонцям 50 Франкомобілів. Після завершення однієї ініціативи стартує нова під назвою – «Франкодрони для Перемоги». Сьогодні Захисникам передали перших 12 FPV дронів.
З кінця грудня Дрогобицька РВА спільно з БФ «КОЛО» відправили українським оборонцям 50 Франкомобілів. Після завершення однієї ініціативи стартує нова під назвою – «Франкодрони для Перемоги». Сьогодні Захисникам передали перших 12 FPV дронів.