fbpx
Політика

Безвіз для України залежать від боротьби з корупцією, – посол ЄС

Макрофінансова допомога від Міжнародного валютного фонду і Європейського Союзу, а також безвізовий режим залежать від боротьби України з корупцією. Про це нагадав глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

«Економічна стабільність України значною мірою забезпечується за рахунок кредиту МВФ у розмірі $5 млрд. Планується отримати ще 1,2 млрд євро допомоги від ЄС (а також можливість користування безвізовим режимом). Обидві організації ставлять свою допомогу в залежність від боротьби з корупцією», – написав він у Twitter.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року Конституційний Суд України визнав неконституційними низку положень закону України «Про запобігання корупції» та кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що рішення Конституційного Суду, яким в Україні фактично скасовується електронне декларування, створює проблему для боротьби з корупцією.

Читайте також: