fbpx
Політика

Данілов заявив про проблеми з виконанням державного оборонного замовлення

Суб’єкти сектору безпеки і оборони України мають забезпечити виконання державного оборонного замовлення у повному обсязі у максимально стислі строки. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

«Секретар Ради звернув увагу на незадовільне виконання ДОЗ на поточний рік Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством оборони України.  Секретар РНБО України заявив про необхідність вжиття невідкладних заходів до підвищення ефективності і результативності роботи Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Данілов закликав до державницького підходу до вирішення проблемних питань і зауважив на необхідності підвищити виконавську дисципліну.

За результатами наради Мінекономіки і Міноборони доручено у двотижневий термін вжити заходів до забезпечення ефективного використання ресурсів державного бюджету згідно з ухваленими рішеннями.

Читайте також: