Економіка

У травні українцям перерахують субсидії за новими правилами

Мільйонам українців переглянуть субсидії вже у травні: що потрібно знати.

За новими правилами вже у травні змусять подати заяву та декларацію для отримання субсидії. Абсолютно всім претендентам потрібно буде подати документи на отримання цього виду державної допомоги. І надалі, як правило, звертатися за субсидією треба буде лише раз на рік – в травні.

Читайте також:  "ПриватБанк" подав позов до Коломойського та Боголюбова

Про це повідомляє портал znaj.ua

В управліннях соціального захисту населення повідомляють, що записатися на вказаний час прийому за телефоном можна буде з 15 квітня. Оскільки на прийом в управління соцзахисту підуть всі, а це майже 15 тис. чоловік, краще з записом не затягувати.

Варто зазначити, що саме в травні вирішать, яка з двох моделей виплати субсидія виявиться ефективнішою: виплата коштів на оплату комунальних послуг готівкою або безготівкова компенсація платежів за комунальні послуги. Це залежить від того, наскільки українці відповідально підійдуть до оплати комуналки.

Читайте також:  Субсидії і пільги будуть монетизовані, це кошти людей, – Гройсман

Пілотний проект виплати субсидії живими грошима стартував у середині березня. Безготівковою субсидією користуються ті, хто звернувся за субсидією в 2019 році.

Варто нагадати, якщо в травні у споживача буде заборгованість за комунальні послуги більше 1 місяця, сумою понад 340 грн, в призначенні субсидії буде відмовлено.

До речі, в мінсоцполітики повідомили про зменшення субсидій. Крім того на отримання пільг може вплинути і збільшення мімінмалки.

Читайте також:  В Україні почали нараховувати пеню за комуналку

Читайте також:

Коментувати