fbpx
Україна

Тимошенко заявила, що після перемоги на виборах усуне корупціонерів від влади

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час мітингу в Коростені на Житомирщині, заявила, що після перемоги на виборах новий президент здолає кланово-олігархічну систему і зробить Україну сильною. Шляхи для цього прописані у Новому курсі – покроковому плані дій виходу країни з кризи.

Про це повідомляє сайт ВО «Батьківщини».

За словами Юлії Тимошенко, рухатися країні вперед заважає коло «кругової поруки» корупціонерів при владі.

Читайте також:  Приєднуйся до лав 12-ої бригади спеціального призначення «Азов»

Вона нагадала про скандал із викриттям брудних оборудок з обкрадання армії, в яких були залучені фірми президента і його бізнес-партнери, а на вершині корупційної піраміди був сам Петро Порошенко.

Також Юлія Тимошенко додала, що притягти винних виявилося неможливим, бо навіть створення слідчої комісії в парламенті заблоковано пропрезидентською більшістю, Генпрокуратурою керує кум президента, а Верховний Суд перетворений на кишенькову структуру глави держави.

Читайте також:  СБУ повідомила про підозру дружині екснардепа-зрадника і арештувала її нерухомість в Одесі на понад 250 млн грн

«Для того щоб завершити війну, нам треба прибрати мафію від влади, припинити її заробітки на війні і притягнути до відповідальності кожного, хто взяв принаймні копійку з українського бюджету», – наголосила Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ: Тимошенко: Ми маємо залучити інтелектуалів до управління країною

Читайте також: