Спорт Футбол

Результати матчів-відповідей 1/8 Ліги Європи 2016/2017

В рамках 1/8 фіналу Ліги Європи 2016/2017 років пройшли матчі-відповіді. Тепер стали відомі всі команди, які пройшли в наступний раунд. Ніяких сенсацій не сталося і путівку в 1/4 Ліги Європи отримали ті клуби, які і повинні були її отримати.

«Генк»-«Гент» – 1:1 (перший матч – 5:2)

Рахунок на 20-й хвилині відкрив Кастаньо. На 84-й хвилині «Гент» зусиллями Верстрате зрівняв рахунок. Однак цього виявилося недостатньо. За сумою двох матчів 6:3 далі йде «Генк».

«Краснодар»-«Сельта» – 0:2 (перший матч – 1:2).

Іспанці забили два м’ячі, не залишивши шансів своєму суперникові. На 52-й хвилині рахунок відкрив Мальо, а на 80-й Аспас подвоїв перевагу свого клубу.

«Манчестер Юнайтед»-«Ростов» – 1:0 (перший матч – 1:1)

Хуан Мата забив єдиний гол у матчі на 70-й хвилині, і цього виявилося достатньо для того, щоб команда Моурінью пройшла в наступний раунд плей-офф.

«Боруссія» М-«Шальке» – 2:2 (перший матч – 1:1)

Німецьке протистояння завершилося бойовою нічиєю, але далі йде «Шальке», так як має перевагу по голам, забитим на виїзді. Рахунок на 26-й хвилині відкрив Крістенсен, на 45+2 хвилині Дауд подвоїв перевагу. Однак «Шальке» зібралося і забило так потрібних їм два голи: на 54-й хвилині відзначився Горецка, а на 68-й – Набіль Бенталєб з пенальті.

«Бешикташ»-«Олімпіакос» – 4:1 (перший матч – 1:1)

У домашніх стінах турки розгромили свого суперника. Рахунок відкрив Абубакар (10-а хвилина), потім двічі забив Бабел (22-а і 75-а хвилини) і один гол записав на свій рахунок Тосун (84-а хвилина). На це «Олімпіакос» відповів лише одним голом Ельюнуссі (31-а хвилина).

«Аякс»-«Копенгаген» – 2:0 (перший матч – 1:1)

«Аякс» довів, що він сильніший «Копенгагена», здобувши впевнену перемогу. На 23-й хвилині відзначився Траоре, а на 45+2 з пенальті забив Дольберг.

«Рома»-«Ліон» – 2:1 (перший матч – 2:4)

Італійці перемогли, але забили недостатньо голів, щоб пройти далі. Рахунок на 16-й хвилині відкрив Дьяхібі. Гол Стротмана (17-а хвилина) та автогол Тусара (60-а хвилина) не допомогли «Ромі», і з загальним рахунком 4:5 далі йде «Ліон».

«Андерлехт»-АПОЕЛ – 1:0 (перший матч – 1:0)

Бельгійці спокійно за сумою двох матчів пройшли кіпріотів. Єдиний гол забив на 65-й хвилині Ашампонг.

Таким чином, в 1/4 фіналу Ліги Європи 2016/2017 років пройшли «Генк», «Сельта», «Манчестер Юнайтед», «Шальке», «Бешикташ», «Аякс», «Ліон» і «Андерлехт». Нагадаємо, що жеребкування наступного раунду відбудеться сьогодні, 17 березня 2017 року.