Політика

За прем’єрське крісло боротимуться два кандидати: Яресько та Гройсман, – експерт

«Заміна особистості не скасує всіх проблем в країні, в економіці, в суспільстві… Яценюк продемонстрував, яку політику він вів, і до яких наслідків це в кінцевому підсумку привело. Міняти необхідно не особистості, а саме політику», – таку думку висловив керівник Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов про можливі зміни у Верховній Раді.

Спікер вважає, що на даний момент є два потенційних конкуренти, готових боротися за прем’єрське крісло: Яресько та Гройсман. «За Яресько зможуть знайти голоси. За Гройсмана – сумніваюся», – зазначає Золотарьов.

Читайте також:  Адвокат екс-президента України Януковича Віталій Мешечек подав клопотання про самовідвід

Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник вважає, що Арсеній Яценюк продемонстрував усьому українському народові, що він не збирається йти у відставку і буде «триматися» за своє крісло якомога довше. «Своїм виступом перед пам’ятником Шевченка Яценюк показав всьому суспільству, що йти у відставку він не збирається», – каже Бортник.

Говорячи про можливість побачити пані Яресько на посаді прем’єр-міністра України, Руслан Бортник сказав наступне: «Я думаю, що уряд на чолі з Наталією Яресько буде найгіршим за всю історію України, навіть в порівнянні з урядом Яценюка. Це буде уряд, який не буде нікому підконтрольний». «Уряд технократів, іноземців – найгірший вибір», – додає Бортник.

Читайте також:  РФ готова до обговорення ситуації в Україні, - Тіллерсон

В ході свого виступу політолог назвав найбільш ймовірних кандидатів на пост прем’єр-міністра України. Так, на думку Бортника, за прем’єрське крісло можуть поборотися наступні особи: Гройсман, Саакашвілі, Яресько, Турчинов, Тимошенко і Садовий. Експерт додав, що найбільш високі шанси має саме Володимир Гройсман. Бортник пояснює це тим, що на Банковій будуть вибирати найбільш збалансованого кандидата. Саме за цим критерієм Гройсман підходить більше всіх – він досить близький до президента України і має непогану репутацію в суспільстві, чим не можуть «похвалитися» інші кандидати.

Читайте також:  Януковича і Лавриновича підозрюють в захопленні державної влади

Підводячи підсумки, експерти сказали, що політична еліта все одно зробить найбільш комфортний для себе вибір – місце прем’єр-міністра займе «найбільш зручна, керована людина».

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати