1/8 фіналу Ліги чемпіонів. “Динамо” з великим рахунком програло “Манчестер Сіті” (ВІДЕО)

Київське "Динамо" поступилося "Манчестер Сіті" в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1: 3. У домашньому поєдинку кияни виглядали безпорадними на тлі агресивної гри опонента в атаці.

У першому таймі у воротах Шовковського розписались Агуеро і Сільва, а після перерви за киян забив Буяльський. Крапку в матчі поставив точний удар Яя Туре. Матч-відповідь протистояння відбудеться 15 березня в Манчестері.

"Динамо" К (Україна) – "Манчестер Сіті" (Англія) – 1: 3 (0: 2)

Голи: Агуеро, 15 (0: 1). Сільва, 40 (0: 2). Буяльський, 59 (1: 2). Туре, 90 (1: 3).

"Динамо": Шовковський, Сілва (Макаренко, 66), Хачеріді, Драгович, Віда, Рибалка, Буяльський, Гармаш (Велозу, 31), Ярмоленко, Теодорчик (Мораес, 46), Гонсалес.

"Манчестер Сіті": Харт, Санья, Компані, Отаменді, Кліші, Сільва, Фернандінью, Фернанду Режес, Туре, Стерлінг, Агуеро (Іхеаначо, 90 + 1).