Політика

Радикальна партія розцінює голосування щодо Донбасу як капітуляцію перед ворогом, – Ляшко

Радикальна партія розцінює голосування по законопроектах про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей як національну зраду і капітуляцію перед ворогом. Відповідну заяву зробив лідер партії Олег Ляшко.

 «17 березня 2015 року увійде в історію українського парламентаризму як одна з чорних дат в його календарі», – додав він.

 За словами Ляшка, проголосовані вчора закон і постанова щодо Донбасу фактично легалізують «ДНР» і «ЛНР» і є частиною плану Путіна-Меркель-Олланда.

Читайте також:  НАБУ відкрило кримінальне провадження проти Луценка

 «Цими рішеннями розпочато впровадження в правове поле України тих значних політичних поступок Путіну, на які погодився президент України під тиском Ангели Меркель і Франсуа Олланда в Мінську-2», – підкреслив він.

 Як заявив Ляшко, Радикальна партія категорично проти політики умиротворення агресора, яка спрямована на спроби задовольнити його апетити малими шматками території та політичними поступками суверенітетом.

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

 «Така політика лише демонструє слабкість, заохочує агресора до подальших дій і розпалює війну», – додав Ляшко.

 Він переконаний, що голосування у Верховній Раді не допоможе уникнути війни – Путін продовжить йти далі.

 «Радикальна партія Олега Ляшка заявляє – агресори не зупиняються умиротворенням і політичними поступками, а війни, гарячі або холодні, не виграються деклараціями, а тільки сучасною зброєю і добре навченою армією, вмілою дипломатією, міжнародною солідарністю і жорсткими фінансовими та економічними санкціями, вірністю вищим цінностям, а також людським духом і готовністю до опору очевидному злу», – констатував Ляшко.

Читайте також:  Юлія Тимошенко розповіла, коли розпочнуться реальні зміни в країні

Читайте також:

Коментувати