Економіка

В українську казну повернули мільярди гривень, які крали олігархи, – Чорновіл

Деякі мас-медіа, які знаходяться під контролем олігархів, доносять до українців спотворену інформацію про ініціативи влади. Таким чином, деякі ЗМІ намагаються нагнітати паніку серед населення, в результаті чого в Україні гальмуються радикальні реформи. Такою думкою поділилася народний депутат України від фракції «Народний фронт» Тетяна Чорновіл. Слова нардепа передає прес-служба партії.

Читайте також:  На біржі CBOE стартували торги ф'ючерсами на Bitcoin

Як приклад Тетяна Чорновіл привела держбюджет-2015, який піддався критиці з боку опозиціонерів. За її словами, держбюджет-2015 виключає можливість отримання зернотрейдерами мільярда доларів «липового» ПДВ.

«Багато років ми це намагалися зробити, але це вдалося лише нинішній Верховній Раді. Крім того, в держбюджеті-2015 передбачається збільшення ренти для спільних підприємств з видобутку газу і нафти до 70%. У 2013 році український державний сектор видобутку давав дохід близько 6 мільярдів гривень, а приватний – 28 мільярдів гривень. Саме тому ви розумієте, як було важливо ввести цю ренту», – додала Тетяна Чорновіл.

Читайте також:  Міністр економіки Франції Ле Мер запропонував обговорити Bitcoin на саміті G20

Після цього Тетяна Чорновіл зазначила, що телеканали, які належать олігархам, не будуть висвітлювати такі ініціативи українського уряду. Депутат вважає, що дана ситуація є величезною проблемою.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати