Політика

Ляшко пояснив, чому закидав Гонтарєву доларами

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пояснив, чому закидав голову Національного банку Валерію Гонтарєву доларами під час її виступу в сесійній залі. Як він заявив, на те є кілька причин.

 По-перше, за його словами, політика Нацбанку є, по суті, економічним геноцидом громадян.

 «Постійне підвищення курсу долара веде до зубожіння громадян, які, через постійне зростання цін, вже не знають, як їм вижити. В цей же час Гонтарєва і її соратники крадуть у держави, витягуючи з кишень українців мільярди, паразитуючи на коливанні курсу», – додав нардеп.

Читайте також:  За посаду я не тримаюся. І тому вчинив той крок, - Гройсман

 По-друге – користуючись напруженою ситуацією на валютному ринку, аферисти під прикриттям Гонтарєвої завалюють країну фальшивими доларами.

 «Люди, які хочуть купити долари і не можуть, у відчаї платять гривнями за долари на чорному ринку – але в їх руки почасти потрапляють фальшивки, які ще сильніше дестабілізують ситуацію», – зазначив він.

Читайте також:  Парубій направив на підпис Зеленському закон про ТСК та імпічмент

 За словами Олега Ляшка, він був єдиним, хто голосував проти призначення Гонтарєвої на місце глави НБУ. Зараз же він переконаний, що її не просто треба відправити у відставку – її потрібно відправити за ґрати.

Читайте також:

Коментувати