Політика

Порошенко: Гідну зарплату військові повинні отримувати за участь в бою, а не за перебування в зоні АТО

Високу зарплату українські військовослужбовці повинні отримувати тільки за участь в бою, а не за перебування в зоні АТО. Таку думку під час підсумкової прес-конференції висловив президент України Петро Порошенко.

«Адекватна зарплата на сході повинна бути велика. Я підкреслюю, що зарплата повинна бути для тих, хто знаходиться безпосередньо в бою і повинна нараховуватися за кожен день перебування в бою, а не в АТО, це різні підходи», – сказав глава держави.

Читайте також:  Порошенко закликав ВР підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку України

За його словами, сприятиме підвищенню зарплати військових покликаний прийнятий Верховною Радою держбюджет на 2015 рік. Зокрема, президент сподівається, що в бюджеті при внесенні правок буде врахована норма, згідно з якою за день перебування в бою українські військові отримуватимуть бойові, додатково до грошового забезпечення.

Раніше в Міноборони заявляли, що зарплата військовослужбовців строкової служби складає від 3172 до 3208 гривень, рядового складу військової служби за контрактом – від 5700 до 8445 гривень, для сержантів і старшин – контрактників – від 6780 до 12477 гривень, для офіцерів – від 9360 до 16 710 гривень.

Читайте також:  Клімкін прокоментував російський закон про День прийняття Криму

Коментувати