fbpx
Окупація Криму

«Для кримчан з громадянством РФ будуть інші підходи», – Порошенко

Президент України Петро Порошенко прокоментував ситуацію в Криму. Зокрема, український лідер висловив свою думку про закон, що регламентує створення особливої ​​економічної зони на території анексованого Криму. За його словами, у зазначеному законі є цілий ряд серйозних помилок. Такою думкою Петро Порошенко поділився під час сьогоднішньої прес-конференції в Києві. Слова глави держави передає агентство «Українська правда».

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

«Під час прийняття закону про створення економічної зони в АР Крим був допущений цілий ряд помилок», – заявив Петро Порошенко.

Після цього президент України запевнив, що керівництво Національного банку поінформувало його про усунення ряду помилок. Зокрема, після виправлення таких помилок кримські громадяни отримали резидентський статус від влади України.

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

«Ті люди, які живуть і працюють на українській території, повинні мати повноцінні права. Для тих кримчан, які вирішили прийняти російське громадянство, у нас будуть інші підходи», – додав Петро Порошенко.

Читайте також: