Ситуація на Південному Сході України

Бійці АТО, які потребують протезування на очах, зможуть отримати безкоштовну допомогу

19-23 січня 2015 року в приміщенні консультативно-діагностичного поліклінічного відділення "Центру мікрохірургії ока" за адресою м.Київ, вул. Метробудівська, 12 відбуватиметься прийом хворих, які потребують протезування на очах. Прийом буде проводити відомий в Латвії фахівець з виготовлення протезів ока доктор Валдіс Валтерс. Про це УНН повідомили в прес-службі лікарні.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

За підтримки Фонду "Допомога Україні в Латвії", Міжнародного благодійного фонду "Реабілітаційний центр "Госпіталь Майдану", ГО "Патріотичний Рух України", ГО "Медики та волонтери "Майдану", кафедри офтальмології НМАПО ім. Шупика та Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока" протягом тижня (з 19.01 до 23.01 2015) доктор Валтерс безкоштовно консультуватиме бійців АТО, що втратили очі під час бойових дій.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Доктор Валтерс готовий забезпечити тридцяти пораненим бійцям безкоштовну установку високоякісних протезів з креолітного скла і ще тридцяти бійцям – встановлення тимчасових протезів.

П’ятеро бійців, які вимагають складної пластики орбіти, будуть забезпечені безкоштовними ектопротезами безпосередньо в клініці доктора Валтерса в Латвії.

Попередній запис на консультацію проводиться за телефоном (044 ) 408-29-88 з 29.12.14 до 16.01.15 р..

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати