Політика

Віктор Пинзеник назвав нереальними цифри доходів Держбюджету

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Віктор Пинзеник заявив, що цифри доходів Держбюджету, які запропонував уряд, нереальні.

 «Загальний фонд державного бюджету повинен отримати 452 мільярдів гривень. Яким чином можна додатково отримати приріст 160 мільярдів? Як при спаді економіки на 4,3 % ВВП і при інфляції 11-14% забезпечити зростання доходів на 24%?», – поцікавився він.

Читайте також:  Соболєв впевнений, що Юлія Тимошенко переможе на виборах президента

 Також, за його словами, в проекті немає рішень, які б дозволили збалансувати бюджет.

 Як зазначив Віктор Пинзеник, дефіцит бюджету на 2015 рік, запропонований Кабміном, передбачено на рівні 64 мільярдів гривень.

 «А де 110 мільярдів гривень, які на «Нафтогаз»пішли? Де 11 мільярдів, які пішли на Фонд гарантування вкладів? Все це дефіцит бюджету», – підкреслив депутат.

Читайте також:  Досі не відомо, хто буде ведучим дебатів Порошенка і Зеленського на НСК “Олімпійський”

 Крім того, він заявив, що вкрай безвідповідально перекладати економічні проблеми на плечі малозабезпечених верств населення.

 «Я не знаю, звідки взялася ідея перекласти проблеми країни на тих, хто живе на рівні малозабезпеченості. Проект не передбачає індексації мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму», – констатував Віктор Пинзеник.

 

Читайте також:  І у мене є питання чому корупціонери не сидять, - Порошенко

Читайте також:

Коментувати