Політика

Саакашвілі: У Путіна погані справи і скоро він сам покине Донбас

У російського президента Володимира Путіна дуже погані справи. На тлі української кризи російська виглядає набагато серйознішою. І зовсім скоро Росія покине Донбас, адже у неї з’явилися набагато важливіші справи, ніж окупація сходу України. Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» заявив колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Читайте також:  ТСК Верховної Ради дасть відповіді, як розкрадалася українська армія за часів Тимошенко та Анатолія Гриценка, – Герасимов

«Російська економіка пролітає в трубу. Так, Україні зараз складно, але Росії набагато складніше при всіх її нафтових і газових ресурсах. У Пунина погані справи. У нього практично весь середній клас пролітає в трубу, олігархи розбігаються як таргани і готові посваритися зі своєю владою», – сказав політик.

Читайте також:  Кононенко прийшов на допит в НАБУ

За його прогнозами, російські найманці змушені будуть самі покинути територію Донбасу, адже Путін випустив на волю звіра, з яким впоратися вже сам не може. Однак недооцінювати його сили і можливості теж не можна. Але все ж сила духу українців, їхнє прагнення до європейського життя набагато сильніше.

Читайте також:  "Ви майбутній президент України": Саакашвілі звернувся до Зеленського

Саакашвілі про Путіна (відео):

Читайте також:

Коментувати