fbpx
Політика

Турчинов: “9 грудня парламент може скасувати позаблоковий статус України”

Верховна Рада України вже під час завтрашнього засідання, 9 грудня, може скасувати позаблоковий статус держави. Таку заяву сьогодні зробив лідер фракції «Народний фронт», колишній спікер українського парламенту Олександр Турчинов.

«Вже завтра на засіданні ми можемо розглянути закон, який так широко останнім часом обговорювався в суспільстві. Йдеться про питання скасування позаблокового статусу для української держави. Це рішення відкриє для України більше перспектив для євроатлантичної інтеграції», – сказав Турчинов під час сьогоднішньої погоджувальної ради.

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

За словами народного обранця, даний законопроект вже внесли на розгляд парламенту. Турчинов заявив, що депутати просять поставити його на завтра.

У своєму виступі у Верховній Раді 27 листопада президент України Петро Порошенко заявив, що Україні слід відмовитися від позаблокового статусу.

Після цього народні депутати зареєстрували законопроект про відмову України від позаблокового статусу і про вступ до НАТО.
 

Читайте також: