fbpx
Політика

Росія не прагне миру – Андрій Тетерук

Народний депутат України від партії «Народний фронт», командир добровольчого батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук вважає, що Російська Федерація не прагне миру.

 За його словами, після того як росіянам дозволили забрати тіла своїх товаришів, які загинули при спробі штурму донецького аеропорту, російські війська вели обстріл українських позицій всю ніч.

Читайте також:  Дипломатична війна між Україною та Угорщиною: уряд Орбана затримав українця за підозрою в шпигунстві і депортував з країни (ВІДЕО)

 «Всю ніч без перерви наші війська були під щільним вогнем. Вони вирішили свої питання і продовжили накривати наші позиції артилерійським, мінометним і стрілецьким вогнем», – зазначив Андрій Тетерук.

 За словами нардепа, коли домовляються про перемир’я, то зброя розряджається, а стволи гармат важкої техніки встановлюються в положення максимального кута підйому.

Читайте також:  У Будапешті масово оштрафували угорців за протести проти проросійської політики Орбана (ФОТО)

 «А коли безперервно ведеться вогонь – це не перемир’я», – констатував він.

Читайте також: