Політика

Геращенко: Російські ляльководи намагаються дискредитувати українську владу «одкровеннями від бісів і шаманів»

Один з лідерів горлівських сепаратистів Ігор Безлер на кличку «Біс» зняв відеозвернення, в якому спростував інформацію про свою загибель, а також звинуватив українську владу, зокрема Петра Порошенка, в поставках зброї сепаратистам. Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, подивившись відеозвернення лідера сепаратистів, закликав громадськість не сприймати цю маячню, оскільки таким чином путінські маріонетки намагаються дискредитувати українську владу.

Читайте також:  Мер Ірпеня Карплюк вирішив піти у відставку

«Мета інтерв’ю очевидна – інформаційна війна проти України. Завдання – продовжити зіштовхування лобами президента України, прем’єр -міністра України з народом України в цілях ослаблення опору російської агресії. Фактів – нуль цілих, нуль десятих », – написав Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Радник МВС попередив український народ, що «ляльководи з російських спецслужб відмінно знають ступінь небезпідставної недовіри суспільства до влади» і тому з успіхом «підігрівають його такими ось «одкровеннями» від бісів і шаманів».

Читайте також:  Західні країни не повинні забувати про Крим, - Чавушоглу

Антон Геращенко закликав громадян завжди аналізувати подібну інформацію, враховуючи, хто саме робить заяву і який у нього може бути рівень доступу до інформації. Адже в більшості випадків працює народна система оповіщення ОБС – «одна баба сказала».

 Ігор Безлер звинуватив українську владу в поставках зброї сепаратистам (відео):

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати