Політика

Ірина Геращенко пропонує провести перше засідання нового Кабміну на Донбасі

 Народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка», уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко пропонує провести перше засідання нового уряду на Донбасі.

 Читайте: Кабмін Яценюка склав повноваження перед новим парламентом

 За її словами, міністри повинні не тільки розмірковувати про те, як допомогти жителям регіону, а й на власні очі побачити, що там відбувається, і вже, виходячи з цього, формувати відповідну державну політику.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до ряду країн

 «Неправильно, коли міністри та інші політичні фігури знаходять час на закордонні відрядження, але не знаходять часу для того, щоб відвідати ці регіони», – підкреслила вона.

 Ірина Геращенко переконана, що представникам усіх гілок влади слід більше спілкуватися з населенням територій, які підконтрольні центральній владі, і доносити до них позицію Києва.

Читайте також:  Суд заочно заарештував Гужву

 При цьому глава Луганської ОДА Геннадій Москаль, який виступав разом з Іриною Геращенко на прес-конференції, звернув увагу на те, що на територіях, підконтрольних українській владі, не було жодного міністра. За його словами, це неприйнятно.

  За матеріалами: РБК-Україна

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати