Політика

Заборона Компартії стала ще більш актуальною, – Бригинець

Як повідомив екс- депутат Верховної Ради України Олександр Бригинець, комуністи відкрито стали на бік сепаратистів, у зв’язку з чим вимога заборонити Комуністичну партію стає ще більш актуальною.

 За його словами, у ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що представники Компартії з Луцька вирушили на Донбас, щоб підтримати російських окупантів.

Читайте також:  У справах Майдану має бути більший прогрес: Петро Порошенко зробив важливу заяву

 «Там вони організували прес-конференцію для телеканалу «За Новоросію». Комуністи порівняли дії України з фашистськими і назвали їх блокадою Донбасу. Також вони звинуватили у звірствах добровольчі батальйони. Ставлення луцьких комуністів повністю збіглося з позицією російських загарбників і сепаратистів», – розповів Олександр Бригинець.

 У зв’язку з цим, Олександр Бригинець звернувся до СБУ з проханням перевірити дії луцьких комуністів щодо підтримки сепаратистів. Він переконаний, що дії цих комуністів та інших представників колишньої влади мають отримати належну оцінку.

Читайте також:  Ірина Луценко звинуватила Зеленського у некомпетентності

 «І можливо ці дії стануть додатковим аргументом для заборони Комуністичної партії та ідеології, як такої, що не відповідає інтересам української державності та гуманізму», – підсумував він.

Читайте також:

Коментувати