fbpx
Політика

П.Порошенко провів телефонні переговори з А.Меркель

Президент України Петро Порошенко в телефонній розмові подякував канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за тверду позицію на підтримку України, продемонстровану під час Саміту "Великої двадцятки" в Брісбені. За словами президента, Україна відчула сильну підтримку з боку країн ЄС, США, Канади та Австралії. Про це УНН повідомили в прес- службі глави держави.

Петро Порошенко та Ангела Меркель обговорили ситуацію на Донбасі. Вони погодилися, що продовження роботи тристоронньої контактної групи є важливим механізмом, який може забезпечити виконання Мінських домовленостей для мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Читайте також:  Лідери ЄС та Японії підтвердили свою політику щодо санкцій проти росії

Також президент Порошенко повідомив про підписання коаліційної угоди за участю п’яти проєвропейських партій. В Україні вже найближчим часом буде сформовано новий уряд, який буде працювати над виконанням плану реформ, сказав глава держави.

Співрозмовники обговорили енергетичні питання та питання європейської інтеграції. Зокрема, президент України розповів про свій вчорашнійу візиті до Республіки Молдова, метою якого було висловити підтримку євроінтеграційним прагненням цієї країни, яка одночасно з Україною підписала Угоду про асоціацію з ЄС 27 червня цього року.

Читайте також:  Україна зробила важливий крок на шляху до Європейського союзу

Джерело: УНН

Читайте також: