fbpx
Політика

Росія може почати наступ через 3-5 місяців, – Андрій Білецький

Кандидат в народні депутати України від партії «Народний фронт», командир полку спецпризначення «Азов» Андрій Білецький заявив, що на даний момент Росія не готова до масштабного наступу, однак, як він вважає, через 3-5 місяців повноцінна військова операція може розпочатися.

 За його словами, Росія дійсно не просто так перекидає свої війська, але, незважаючи на це, величезний комплекс заходів, необхідних для настання, ще не реалізований.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

 «Вони не розгорнули польових госпіталів, командних пунктів і т.д. І це факт», – підкреслив він.

 Як вважає Андрій Білецький, Росія не обмежиться простим заморожуванням конфлікту, так як зазнала серйозних втрат, і тепер розраховує щось за це отримати.

 Також він допускає, що серед цілей Росії може виявитися Харків, Маріуполь і, можливо, вихід на Крим. При цьому Андрій Білецький додав, що захоплення Харкова означатиме розкол країни.

Читайте також:  Останній крок до світової війни: гітлерівська анексія Клайпеди (Мемеля)

 «Це вихід за межі «донбаського ареалу», це місто, яке не займане війною, і місто, в якому у нас зосереджено 15-20 % ВПК», – підкреслив він.

Читайте також: