fbpx
Політика

Кожен лікар, учитель і правоохоронець повинен пройти військово-медичну підготовку, – Ольга Богомолець

Радник президента України з гуманітарних питань Ольга Богомолець переконана, що кожен український лікар, учитель і міліціонер повинні пройти військово-медичну підготовку.

 «Ми повинні чітко усвідомити, що сьогодні кожен учитель, військовий або міліціонер повинен вміти кваліфіковано надати першу медичну допомогу, а кожен лікар повинен бути готовий стати лікарем військовим», – підкреслила вона.

Читайте також:  ЄС готує перші санкції проти компаній з Китаю через війну в Україні

 Відповідну заяву Ольга Богомолець зробила під час обговорення Військово -медичної доктрини України та проблем забезпечення медичним персоналом української армії.

 Під час наради, учасники домовилися про необхідність в найкоротші терміни відновити військові кафедри в усіх вищих медичних навчальних закладах та повернути військово-медичну підготовку в системи освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації лікарів усіх спеціальностей.

Читайте також:  В Криму "дачу" Шуфрича охороняла росгвардія

 Крім того, було прийнято рішення, що найближчим часом будуть підготовлені законодавчі ініціативи та зміни в чинне законодавство, включаючи зміни в навчальні програми установ системи Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони та Міносвіти, які дозволять швидко відновити систему військово-медичної підготовки для вчителів, лікарів, психологів, правоохоронців, військових, залізничників і рятувальників.

Читайте також: